KĀ TIKA NOSKAIDROTS PASAULES LABĀKAIS CEĻŠ BRAUKŠANAI?

KĀ TIKA NOSKAIDROTS PASAULES LABĀKAIS CEĻŠ BRAUKŠANAI?

KĀ TIKA NOSKAIDROTS PASAULES LABĀKAIS CEĻŠ BRAUKŠANAI?


KĀ TIKA NOSKAIDROTS PASAULES LABĀKAIS CEĻŠ BRAUKŠANAI?"Braucienam ir četras galvenās fāzes" apstiprina izcilais kvantu fiziķis, doktors Marks Hadlejs, mūsu galvenais pētnieks. Līkumi, paātrinājums, taisne un bremzēšana.


"Lielisks ceļš piedāvā lielisku balansu starp šīm fāzēm, iepriecinot ar paātrinājuma un ātruma sajūtām, tikmēr līkumi notestē Jūsu manevrēšanas spējas un garās taisnes dod iespēju baudīt apkārtējo ainavu.

Ko nozīmē Avis Braukšanas Proporcija?


Īsumā, mēs esam izskaitļojuši optimālo līdzsvaru starp visām šīm fāzēm - kas kopā mums ir ļāvis zinātniski atrast pasaules labākos ceļus braukšanai.
Viss iepriekš minētais ir ļāvis doktoram Markam Hadlejam izrēķināt, ka ideālā Avis Braukšanas Proporcija ir 10:1, 10 sekundes braucot taisnē pret 1 sekundi braukšanas līkumā.

Kurš ir labākais ceļš braukšanai?


Dr. Mark HadleyMūsu topa pirmajā vietā stabili nostiprinājies ir N-222 no Peso da Régua līdz Pinhão, Portugālē. Šis ceļš iet gar Dvero upi, piedāvājot fantastisku ainavu uz kalnu terasēm.

Īpaši, N-222 ir ABR 11:1, tas nozīmē, ka tas ir vistuvākais globālais novērtējums Avis Braukšanas Proporcijai 10:1 un tādēļ sniedz pasaules labāko braukšanas pieredzi.

Lai sīkāk izskaidrotu, doktors Marks Hadlejs papildina:" Laiks, kas tiek pavadīts taisnē ļauj lieliski izbaudīt apkārt esošās ainavas, pirms nogriešanās nākamajā līkumā, dodot adrenalīna piedevu un sajūsmu, ko iespējams iegūt dinamiski braucot".
Zinātne: ABP formulas teorija

Zinātne: ABP formulas teorija


Vai Jūs vēlētos uzzināt sarežģīto formulu, pēc kuras tika noteikti pasaules labākie ceļi braukšanai? Doktors Marks Hadlejs izskaidro teoriju un detaļas viņa pētījumos, rezultātā nonākot pie ABP formulas. Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk.
V8 ADR - the workings.pdfFacebook Avis