Vēsture

Avis pasaulē

1946. gadā Warren Avis izveidoja firmu ''Avis Airlines Rent a Car'' un atklāja pirmo auto nomas punktu Detroitā. Firmas sākuma kapitāls bija $ 85,000. Tālāko firmas attīstību sekmēja fakts, ka 20.g.s. 60-tajos gados sākās aktīva starptautiska ceļošana, un Avis attīstījās līdzi tai, pakāpeniski paplašinot ''savas robežas''.
Tādejādi, Avis atvēra savus pirmos nomas punktus Eiropā - Francijā, Norvēģijā un Šveicē.

Nozīmīgs punkts Avis attīstībā bija arī 1965.gads, kad IT korporācija nopirka Avis par 51 miljonu dolāriem un veicināja Avis attīstību, ieviešot Wizard, kura bija pirmā tiešsaistes informācijas vadības un rezervāciju sistēma.

Līdz 60-tajiem gadiem Avis ieņēma tikai otro vadošo pozīciju auto nomu biznesā, tāpēc 60-tajos gados reklāmas kampaņas ietvaros Avis ieviesa saukli ''We try harder'' (''Mēs cenšamies vairāk''). Savukārt 1973.gadā Avis kļuva par auto nomu tirgus līderi. 1994.gadā Avis turpināja savu veiksmīgo attīstības procesu, ieviešot Wizard sistēmu vairāk kā 34 valstīs, bet 2000. gadā tika ieviesta kompānijas pirmā uz Internetu bāzētā saziņu sistēma ''Avis InterActive''.

Šobrīd visā pasaulē ir ap 5500 Avis nomas punktu 165 valstīs.

Pēdējo gadu laikā Avis sekmīgā profesionālā attīstība ir bijusi novērtēta ar tādiem apbalvojumiem kā "World's Leading Car Rental Website - Avis.com" (2014), "World's Leading Car Rental Company" (2014), "World's Leading Luxury Car Rental Company" (2014), "Best Car Rental Worldwide" - (2014).

Avis Latvijā

Avis Latvijā ir pārstāvēts kopš 1992.gada. Šobrīd mūsu autoparkā ir vairāk kā 800 automašīnu, kas ir jaunākas par 2 gadiem. Gandrīz visas Latvijas ceļojumu aģentūras un viesnīcas izmanto Avis pakalpojumus. Avis Latvija pastāvīgo klientu vidū ir ne tikai plašs privātpersonu loks, bet arī tādas kompānijas kā „A.Medical”, „AstraZeneca”, „Bite Retail Latvija”, „Cemex”, „Charlot”, „Ernst&Young”, „LDz Cargo”, „LG Electronic”, „Mars Latvia”, „Mc Donalds”, „Nutricia”, „Microsoft”, „Philips Latvia”, „Siemens”, „SOL Baltics”, „Tele2”, „Tetra Pak”, „Unilever”, „YIT Celtniecība” u.c.
Facebook Avis