Auto noma


Daudzās pasaules valstīs tūkstošiem cilvēku ir baudījuši Avis auto nomas priekšrocības. Ikviens ir saņēmis vēlamo risinājumu auto nomai, lai droši dotos ceļā.
Īstermiņa nomā Avis piedāvā jaunāko modeļu automašīnas ar nelielu nobraukumu, ekonomisko, vidējo vai standarta klasi ar mehanisko vai automātisko pārnesuma kārbu.
Īstermiņa nomas optimālais periods ir no 1 dienas (24 h) līdz 30 dienām.

Ja esat nolēmis braukt uz mūsu kaimiņvalstīm Igauniju vai Lietuvu, bet atgriezties Latvijā neplānojat, izvēlieties Avis vienvirziena nomu. Iznomāto automāšīnu Jūs varēsiet atstāt jebkurā no Avis nomas birojiem šajās valstīs.

Ja vēlaties izbaudīt ceļu pasažiera lomā, Avis piedāvā lielisku risinājumu – automašīnas noma ar pieredzējušu vadītāju, kurš palīdzēs Jums nokļūt uz jebkuru vietu Eiropā. Avis šoferi ir ar ilggadīgu pieredzi zinoši profesionāļi, kuri pārvalda vismaz divas svešvalodas, perfekti pārzina Latvijas ceļus un labi orientējas tūrisma maršrutos un uzņēmēju apmeklētākajās pilsētās.

Ja Jūsu uzņēmumam uz laiku nepieciešams palielināt dienesta auto skaitu, ja Jūsu automašīna atrodas ilgstošā remontā vai gaidāt savu jauno auto, Avis vispiemērotākais risinājums šādās situācijās būs ilgetrmiņa auto noma. Ilgtermiņa auto nomu Avis atpazīsiet ar nosaukumu AvisFlex. AvisFlex periods ir no viena līdz vienpadsmit mēnešiem. Tikai ar vienu ikmēneša maksājumu Jums būs pieejams pilns pakalpojumu klāsts – standarta apdrošināšana, servisa pakalpojumu nodrošināšana, maiņas automašīna, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa un riepas atbisltoši sezonai.

Avis mikroautobusu noma arvien vairāk tiek novērtēta situācijās, kad ceļā jādodas lielākai kompānijai, nekā var sasēsties vieglajā auto, vai ceļā doties ērtāk ar vienu transporta līdzekli nevis vairākām automašīnām. Mikroautobusos sēdvietu skaits ir 8 + 1 un nomas termiņam nav ierobežojumu.Facebook Avis